Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Sonax Xtreme Spray & Seal 750 ml - 243400

Sonax Xtreme Spray & Seal 750 ml - 243400

Sonax Xtreme Spray & Seal 750 ml - 243400 Formulë e lehtë për t’u përdorur thjeshtë spërkatni në automjetin tuaj pasi ta lani atë, më pas shpëlajeni dhe thajeni për largimin e ujit dhe papastërtisë Sonax Spray Seal siguron një shtresë të menjëhershme hidrofobike thjesht duke spërkatur një automjet të lagësht dhe duke e shpëlarë Rrit thellësinë e ngjyrave në makinën,
Çmimi i rregullt €18,00
Çmimi i rregullt €14,40 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €18,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota