Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Sonax Xtreme Polir Keramik All in One 500 ml

Sonax Xtreme Polir Keramik All in One 500 ml

Teknologjia Si-Carbon siguron një sipërfaqe të butë si kadife dhe lejon që boja të shkëlqejë me një shkëlqim të qëndrueshëm dhe reflektues. Mbron deri në 2 muaj dhe lë një efekt rruaza uji. Zhvilluar për përdorim me dorë dhe makinë.
Çmimi i rregullt €19,99
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €19,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota