Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Xtreme Pastrues i Maskës matt finish - 283241

SONAX Xtreme Pastrues i Maskës matt finish - 283241

SONAX Xtreme Pastrues i Maskës matt finish - 283241 SONAX Xtreme Pastrues i Maskës matt finish Pastron dhe kujdesët për të gjitha pjesët plastike të brendshme në makinë. Besueshmërisht pengon pengesat elektrostatike dhe eliminon pluhurin. Rinovon dhe mban të freskët sipërfaqet e matit. Me aromë të këndshme e të freskët.
Çmimi i rregullt €8,50
Çmimi i rregullt €6,80 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €8,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota