Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

SONAX XTREME Pastrues I Fellneve me Efekt te Plote - 230200

SONAX XTREME Pastrues I Fellneve me Efekt te Plote - 230200

SONAX Xtreme Pastrues I Fellneve me Efekt te Plote. - 230200
Pastruesi fuqishëm PA-ACID për të gjitha rrotat e çelikut dhe aliazhit. Lehtë heq edhe njollat më të vështira si vaji pjekur, pluhuri frenave, dhe mbetjet e gomës si dhe ndotjet e tjera të rrugës

Çmimi i rregullt €7,30
Çmimi i rregullt €5,84 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €7,30
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota