Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Xtreme Active Shampo

SONAX Xtreme Active Shampo

Shamponi me efekt mbrojtës për pastrimin e tërësishëm dhe me efekt afatgjatë për mos lejimin e qëndrimit ë ujit në sipërfaqe si dhe pa-pastërtive. I përshtatshëm po ashtu për veturat me mbrojtës me bazë keramikën.

Çmimi i rregullt €12,60
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €12,60
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota