Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Wax briliant me aromë 10L - 601600

SONAX Wax briliant me aromë 10L - 601600

SONAX Wax briliant me aromë 10L - 601600 Për ruajtjën optimale të ngjyrës së veturës në Auto Larjet automatike si dhe ato manuale. E përshtatshme për larjën e veturave me ujë të ftohtë, me ujë të nxehtë si dhe ato me shkumë. Po ashtu për ruajtjën e pjesevë nën makinë. Thahët shumë shpejtë. Përzihet me ujë 1:100
Çmimi i rregullt €72,50
Çmimi i rregullt €58,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €72,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota