Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Ujë për xhama i gatshëm për përdorim Limon Veror 5l - 260555

SONAX Ujë për xhama i gatshëm për përdorim Limon Veror 5l - 260555

Ujë për xhama i gatshëm për përdorim për xhamat përpara si dhe dritat të cilat posedojnë fshesa, për stinën e verës. Shpejt largon insektet, vajin, tymin, silikonin dhe tjera shtresat e papërshtatshme nga xhami dhe dritat .Nuk shkakton çarje ne drita anti-shkëlqim të bëra nga poli karboni. 

Çmimi i rregullt €5,49
Çmimi i rregullt €4,39 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,49
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota