Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Start Sprej - 312100

SONAX Start Sprej - 312100

SONAX Start Sprej - 312100

SONAX Start Sprej
SONAX Start Spreji ndihmon për ndezjen e të gjitha veturave si diesel ashtu edhe atyre me benzin. Formula e produktit ruan fuqinë e baterisë dhe parandalon ngrirjën e karburatorit.

Çmimi i rregullt €5,20
Çmimi i rregullt €4,60 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,20
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota