Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Sonax Sprej Për Shkrirjën e Akullit - 331241

Sonax Sprej Për Shkrirjën e Akullit - 331241

Sonax Sprej Për Shkrirjën e Akullit - 331241

Shkrin brenda disa sekondave akullin në xhama. Mbron atë kundër ri-ngrirjes dhe jep një pamje të kjartë.

Çmimi i rregullt €4,10
Çmimi i rregullt €3,28 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €4,10
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota