Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

SONAX Sprej për Maskë vanilja-fresh - 342300

SONAX Sprej për Maskë vanilja-fresh - 342300

SONAX Sprej për Maskë vanilja-fresh - 342300 SONAX Sprej për Maskë vanilja-fresh Produkt për pastrimin dhe mirëmbajtjen të gjitha pjesëve plastike të brendshme në veturë. Jep një shkëlqim të ri, me një aromë të freskët vanilje.
Çmimi i rregullt €5,99
Çmimi i rregullt €4,32 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota