Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Sigurues I Kabrioletëve dhe Tekstilit me formulë anti-ujë + Sfungjer Aplikacioni

SONAX Sigurues I Kabrioletëve dhe Tekstilit me formulë anti-ujë + Sfungjer Aplikacioni

Bën sigurimin e materialeve si ato të kabrioletëve dhe tekstilit që të mos depërtojë uji, sidomos siguron pjesët që palosën dhe ato të qepura. Rifreskon ngjyrat dhe ndihmon në parandalimin e krijimit të papastërtive. Mbron dhe siguron nga uji tekstilin e brendshëm në veturë. Parandalon papastërtitë dhe lagështinë që të deportojë në teksti, ulëset me material Alkantare (vellur) dhe tepihë. Produkti është transparent dhe i përshtatshëm për të gjitha ngjyrat.

Çmimi i rregullt €15,00
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €15,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota