Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

SONAX Shkumë për Pastrimin e Tapicerive - 306200

SONAX Shkumë për Pastrimin e Tapicerive - 306200

SONAX Shkumë për Pastrimin e Tapicerive - 306200 Shkumë për pastrimin e tapicerisë, tepihëve, pëlhurave. Po ashtu rifreskon ngjyrat. Penetron thellë në fibra, duke larguar në mënyrë gjentile dhe pa pastërtitë kokëforta nga tepihët, pëlhurat e tapiceritë. Restauron ngjyrat duke mos lënë njolla.
Çmimi i rregullt €5,90
Çmimi i rregullt €4,72 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,90
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota