Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Shkumë për Pastrim (Interier&Exterier) - 274300

SONAX Shkumë për Pastrim (Interier&Exterier) - 274300

SONAX Shkumë për Pastrim (Interier&Exterier) - 274300 Shkumë për pastrimin e të gjitha sipërfaqeve si tapiçeritë, tepihët, xhamat, sipërfaqet e jashtme të veturës, goma dhe plastika. Formula e shkumës e bën atë të depërtojë thellë dhe kështu largon papastërtitë tërësisht. Largon të gjitha mbetjet si vajrat, nikotina, yndyrnat, insektet, silikoni etj. Të gjitha papastërtitë largohen duke mos lën shenja. Me aromë të këndshme.
Çmimi i rregullt €6,75
Çmimi i rregullt €5,40 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €6,75
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota