Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Shkrirës I Akullit në Rreze të Dyerve. - 331541

SONAX Shkrirës I Akullit në Rreze të Dyerve. - 331541

SONAX Shkrirës I Akullit në Rreze të Dyerve. - 331541

Shkrinë akullin në rrezet e veturave dhe shtëpive dhe po ashtu parandalon ri ngrirjen.

Çmimi i rregullt €1,85
Çmimi i rregullt €1,48 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €1,85
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota