Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

SONAX Shkëlqim për Vëturë 750ml - 287400

SONAX Shkëlqim për Vëturë 750ml - 287400

SONAX Shkëlqim për Vëturë 750ml - 287400 SONAX Shkëlqim për Vëturë Pastron tërësisht dhe në mënyre gjentile sipërfaqet e veturës pa i dëmtuar ato. Rikthen aftësitë e dyllit dhe siguron sipërfaqet për mos lejimin e qëndrimit të ujit në të.
Çmimi i rregullt €8,20
Çmimi i rregullt €6,56 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €8,20
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota