Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Shampon Pluhur me aromë 1:100 - 525600

SONAX Shampon Pluhur me aromë 1:100 - 525600

SONAX Shampon Pluhur me aromë 1:100 - 525600 Shpejtë dhe lehtë I largon plotësisht papastërtitë e rënda të çdo lloji, pa lënë mbetje apo shtresa të hirit. Me aromë të freskët limoni. Tretët me ujë 1:100
Çmimi i rregullt €62,50
Çmimi i rregullt €50,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €62,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota