Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Shampon për Veturë me Shkëlqim - 314500

SONAX Shampon për Veturë me Shkëlqim - 314500

SONAX Shampon për Veturë me Shkëlqim - 314500 Depërton dhe e eliminon papastërtinë pa e dëmtuar shtresën mbrojtëse të Wax-it në sipërfaqe. Pastron të gjitha sipërfaqet e veturave, gomës, plastikës dhe xhamit.
Çmimi i rregullt €24,99
Çmimi i rregullt €19,99 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €24,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota