Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Shampon për Veturë me Shkëlqim

SONAX Shampon për Veturë me Shkëlqim

Depërton dhe e eliminon papastërtinë pa e dëmtuar shtresën mbrojtëse të Wax-it në sipërfaqe. Pastron të gjitha sipërfaqet e veturave, gomës, plastikës dhe xhamit.
Çmimi i rregullt €5,80
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,80
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota