Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

SONAX Shampon për Veturë - 314341

SONAX Shampon për Veturë - 314341

SONAX Shampon për Veturë - 314341 Shampon i cili pastron në mënyrë gjentile të gjitha llojet e ngjyrave, kromit, plastikës dhe qelqit. 100 ml do të mjaftojnë për 10 litra ujë.
Çmimi i rregullt €3,79
Çmimi i rregullt €3,03 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €3,79
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota