Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Sfungjer Shumë Qëllimesh - 428000

SONAX Sfungjer Shumë Qëllimesh - 428000

SONAX Sfungjer Shumë Qëllimesh - 428000 SONAX Sfungjer Shumë Qëllimesh Sfungjer me dhunti të shumta dhe shumë absorbues. Ana e hirit:Për larje normale të veturës Ana e bardhë:Për heqjen papastërtive të forta si mbetjet e insekteve.
Çmimi i rregullt €3,58
Çmimi i rregullt €2,86 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €3,58
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota