Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Sfungjer për Polirim i kuq 160 (i fortë) - 493100

SONAX Sfungjer për Polirim i kuq 160 (i fortë) - 493100

SONAX Sfungjer për Polirim i kuq 160 (i fortë) - 493100 Sfungjer i fortë me pore të formuara mirë për makinë polirimi. Për polirimin e veturave me ngjyrë të humbur dhe sipërfaqe të gërvishtura duke përdorur polirat me efekt të lartë abraziv. Diametri 160mm. Me ngjitësin prapa siguron lëvizje jashtëzakonisht të mirë. ( Para përdorimit lageni sfungjerin me pak ujë.)
Çmimi i rregullt €9,40
Çmimi i rregullt €7,52 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €9,40
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota