Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Sfungjer për Largimin e Papastërtisë - 416000

SONAX Sfungjer për Largimin e Papastërtisë - 416000

SONAX Sfungjer për Largimin e Papastërtisë - 416000 Sfungjer me pore të formuara në mënyrë të përkryer për largimin e depozitave të papastërtive (p.sh zvarritjet e këpucëve, politura e këpucëve) në interierin e veturës. Eliminon papastërtitë edhe nga pjesët e jashtme të pa ngjyrosura plastike, mbrojtëset dhe gomat.
Çmimi i rregullt €3,25
Çmimi i rregullt €2,60 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €3,25
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota