Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Sfungjer për Largimin e Insekteve - 427141

SONAX Sfungjer për Largimin e Insekteve - 427141

SONAX Sfungjer për Largimin e Insekteve - 427141 Shpejtë dhe lehtë largon mbetjet e insekteve nga xhami, sipërfaqja e veturës dhe plastika pa lënë gritha. Të lagët para përdorimit.
Çmimi i rregullt €2,59
Çmimi i rregullt €2,07 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €2,59
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota