Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Sfungjer me Mikrofibra 2në1

SONAX Sfungjer me Mikrofibra 2në1

Sfungjer i madh për një larje extra të veturës. Me dy anë të ndryshme mikrofiberi. Fijet e gjata janë të krijuara për pastrim të butë dhe krijojne shkumë. Pjesa e butë largon papastërtitë.

Çmimi i rregullt €6,90
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €6,90
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota