Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Sfungjer I Verdhë 143 Dual Action-Finish Pad - 493341

SONAX Sfungjer I Verdhë 143 Dual Action-Finish Pad - 493341

SONAX Sfungjer I Verdhë 143 Dual Action-Finish Pad - 493341

Sfungjer më i butë me pore të hapura dhe qeliza shumë të sheshta për lustrimin e makinave me lustrim orbital. Jetë e gjatë shërbimi falë ventilimit të mirë dhe ftohjes speciale në qendër. Përthithja e lartë e sfungjerit parandalon spërkatjen.

Çmimi i rregullt €10,00
Çmimi i rregullt €8,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €10,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota