Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Sfungjer Hibrid 80 (set 2) DA

SONAX Sfungjer Hibrid 80 (set 2) DA

SONAX Sfungjer Hibrid 80 (set 2) DA

Një disk lustrimi efikas për makinat lustruese të çuditshme për të hequr gërvishtjet dhe dyshekët e thella. Redukton kohën e lustrimit dhe mban temperatura të ulëta lustrimi. Jetëgjatësi e gjatë. Pëlhurë e përzier inovative e bërë nga leshi natyral i qengjit dhe poliestër. Shkalla e lartë e heqjes pa mbinxehje ose spërkatje. Diametri 80 mm. Vetëm për lustruesit ekscentrikë me jastëk 75 mm.

Çmimi i rregullt €37,50
Çmimi i rregullt €30,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €37,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota