Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Sfungjer Hibrid 143 DA - 493800

SONAX Sfungjer Hibrid 143 DA - 493800

SONAX Sfungjer Hibrid 143 DA - 493800

Lesh lustrim Sonax 143 DA - 493800
Mbushës gërryes efektiv për makinat e lustrimit orbital
Largon gërvishtjet dhe gërvishtjet më të thella
Redukton kohën tuaj të lustrimit dhe e mban temperaturën e lustrimit të ulët
Krijuar për përdorime të shumta

Çmimi i rregullt €31,25
Çmimi i rregullt €25,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €31,25
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota