Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Sfungjer Aplikacioni - 417300

SONAX Sfungjer Aplikacioni - 417300

SONAX Sfungjer Aplikacioni - 417300 Sfungjer special ku pjesa e bardhë shërben për mbajtje dhe është e ri forcuar dhe pjesa e verdhë ku janë poret ekstra të imëta për polirim sa më të mirë. Jashtëzakonisht e zhdërvjellët për aplikimin e polirit , wax-it dhe produkteve të mirëmbajtës së plastikës.
Çmimi i rregullt €3,30
Çmimi i rregullt €2,64 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €3,30
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota