Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Sfungjer Aplikacion – shumë i butë

SONAX Sfungjer Aplikacion – shumë i butë

Për shpërndarje në mënyrë gjentile të waxit, polirave dhe losioneve. I butë në sipërfaqe. E qëndrueshme dhe mund të aplikohet për shumë produkte. Përshtatët në mënyrë përfekte me dorë, është fleksibile dhe mbërrin edhe pëlcitjet më të vogla. Mund të lahet në makinë dhe kështu mund të përdoret shumë here.

Çmimi i rregullt €5,25
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,25
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota