Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

SONAX Riparues i Rrotave - 432300

SONAX Riparues i Rrotave - 432300

SONAX Riparues i Rrotave - 432300 SONAX Riparues i Rrotave Ndihma e parë e rrotave në rrugë. SONAX Riparuesi i Rrotave rikthen mundësinë e vozitjes të gomës së shfryrë pa e ndërruar atë. Mbyll vrimat e vogla në gomë dhe i fryn gomat prapë.
Çmimi i rregullt €10,49
Çmimi i rregullt €8,39 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €10,49
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota