Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Restaurues I Plastikës së zezë

SONAX Restaurues I Plastikës së zezë

Freskon dhe ruan ngjyrën për të gjitha pjesët e jashtme plastike në veturë.Përdorim i lehtë dhe i pastër me përdorim të sfungjerit aplikues.
Çmimi i rregullt €8,19
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €8,19
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota