Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Reduktues i Tymit

SONAX Reduktues i Tymit

I formuluar për të parandaluar djegien e tepruar të vajit dhe rrjedhjen e vajit. Formula shumë e trashë rigjenon copë litari të ngurtësuar motorik, mbyll rrjedhjet midis pjesëve të levizjes se motorrit, ngadalëson motorin dhe zhurmat e valvulave përmirëson kompresimin dhe redukton konsumin e vajit.Stabilizon filmin e vajit, parandalon formimin e llumit dhe llakut dhe kështu heq tymin. I përshtatshëm për benzinë dhe motorët me naftë.

Çmimi i rregullt €6,00
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €6,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota