Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Sonax Qumshtë per mirembatje te lekures - 254241

Sonax Qumshtë per mirembatje te lekures - 254241

Sonax Qumshtë per mirembatje te lekures - 254241

Për pastrim të butë të thellë të sipërfaqeve prej lëkure të lëmuar dhe lëkure artificiale siç janë ulset e makinave, shalat e motorëve, këpucët, mobiljet, etj. Pastron dhe kujdeset për sipërfaqet e lëmuara të lëkurës. Ruan sipërfaqen e matit. Me mbrojtje nga UV. Imprendon dhe mbron nga papastërtia. Gjithashtu për lëkurën e shpuar. Me vaj jojoba.

Çmimi i rregullt €16,40
Çmimi i rregullt €13,12 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €16,40
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota