Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Sonax Profiline Ultimate Cut 6+/3 - 239300

Sonax Profiline Ultimate Cut 6+/3 - 239300

Sonax Profiline Ultimate Cut 6 /3 - 239300

Formula e zhveshjes profesionale - Sonax Ultimate Cut heq gjurmët e letrës zmerile P1000, duke përfshirë dëmtimin e bojës, gërvishtjet, pluhurin dhe bojën shumë të gërvishtur ose të oksiduar pa dëmtuar shtresën e pastër
Shkëlqim mesatar - Formula lustruese lë një përfundim OEM me shkëlqim mesatar me bojë hologramike minimale.
Pa silikon dhe nuk lë pluhur pas.
Formula është e bazuar në ujë. Produkti nuk do të thahet si produktet e tjera, nuk përmban tretës, silikone ose naftë dhe nuk krijon pluhur gjatë procesit të përzierjes, kështu që sfungjerët lustrues qëndrojnë më të pastër për më gjatë.
Një nga pastat lustruese më fleksibël të disponueshme në treg që funksionon bukur në të gjitha veshjet dhe bojërat e qarta.
Kursen kohë - Procesi me një hap i bën korrigjimet e ngjyrave shumë më pak të mundimshme dhe më pak kohë se lustrimi tradicional - ne rekomandojmë aplikimin me një lustrim rrotullues Sonax sfungjer lustrimi 6 inç (shitet veçmas).

Çmimi i rregullt €52,50
Çmimi i rregullt €42,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €52,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota