Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX PROFILINE Shkumë për veturë - 289300

SONAX PROFILINE Shkumë për veturë - 289300

SONAX PROFILINE Shkumë për veturë - 289300 Shkumë për mirëmbajtje dhe pastrim të lëkurës pa silikon. Rikthen ngjyrat origjinale të lëkurës. Formula intensive largon të gjitha papastërtitë nga lëkura e pjesëve të brendshme të veturës, ulëset, pjësët e lëkurës te motoçikletat, orenditë shtëpiake e pjësët tjera me përbërës me lëkurë. E përshtatshme për të gjitha ngjyrat e lëkurës. I jep elasticitet lëkurës dhe nuk e bën atë të rrëshqitshme. E përshtatshme për ulëset me nxemje. I rikthen lëkurës aromën natyrale dhe e mbron atë nga rrezet UV.
Çmimi i rregullt €10,49
Çmimi i rregullt €8,39 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €10,49
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota