Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Profiline Shkëlqim për rrota 5 lit. - 235500

SONAX Profiline Shkëlqim për rrota 5 lit. - 235500

SONAX Profiline Shkëlqim për rrota 5 lit. - 235500 Produkt për shkëlqimin dhe mirëmbajtjën e të gjitha llojeve të rrotave. Rikthen ngjyrën e thellë në rrotat me ngjyrë të humbur dhe siguron shkëlqim përfekt. Mirëmban gomën dhe e mban atë të zhdërvjellët. Zgjat për disa jave.
Çmimi i rregullt €59,99
Çmimi i rregullt €36,64 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €59,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota