Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

SONAX Profiline Polymer-Netshield - 223300

SONAX Profiline Polymer-Netshield - 223300

SONAX Profiline Polymer-Netshield - 223300 Mbrojtës I ngjyrës me shkëlqim të lartë inovativ bazuar në Teknologjinë Polimer-Hibride për të gjitha llojet dhe ngjyrat e veturave. Prodhon shtresë të thellë mbrojtëse me polimeri, me qëndrueshmëri afatgjate, rikthen ngjyrat intensivisht, dhe siguron sipërfaqe të butë me shkëlqim me efekt si zambaku I ujit. Përmban silikon. Mbrojtja e ngjyrës zgjat deri në 6 muaj.
Çmimi i rregullt €15,00
Çmimi i rregullt €12,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €15,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota