Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Profiline Pastrues I Plastikave të interierit

SONAX Profiline Pastrues I Plastikave të interierit

Pastrues pa përmbajtje të silikonit dhe tretësit, me përmbajtje polimeri për të gjitha plastikat e brendshme të veturës. Ideale për sipërfaqet matt dhe sipërfaqe të tjera. Bën sipërfaqen matt antistatike dhe kundër pluhurit. Me aromë të këndshme.

Çmimi i rregullt €12,49
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €12,49
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota