Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Profiline Pastrues I fellneve

SONAX Profiline Pastrues I fellneve

Pastrues me acid shumë efektiv, shpejtë dhe lehtë largon papastërtitë e forta të krijuara pluhuri I djegur I frenave dhe tjera papastërtive rrugore nga fellnet e hekurit dhe aluminit. Produkti është pa kundërmim dhe nuk ka efekt në plastika.

Çmimi i rregullt €62,15
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €62,15
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota