Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Profiline Pastë Abrazive SP 05-04

SONAX Profiline Pastë Abrazive SP 05-04

Polir pa silikon për polirimin profesional të veturës për ngjyrat e dëmtuara dhe të humbura. Zbutë gërvishtjet dhe duke poliruar largon mjegullosjet ekstreme të ngjyrave në të gjitha veturat. Largon ngjyrosjen e tepërt dhe shenjat që lë polirimi me rërë(zall).

Çmimi i rregullt €20,35
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €20,35
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota