Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX Profiline NP 03-06 - 208300

SONAX Profiline NP 03-06 - 208300

SONAX Profiline NP 03-06 - 208300 Sonax Profiline NP 03-06 Agjentët nano - ultra të mirë të polirimit butësisht ia rikthejnë shkëlqimin ngjyrave të reja dhe me pak shkëlqim të humbur. Shpejtë dhe lehtë jep një shkëlqim përfekt . Ngjyrat rezistuese ndaj gërvishtjeve mund të polirohën me këtë produkt, profesionalisht dhe pa hologram. Nuk përmban Wax apo Silikon. Efekt mesatar abraziv.
Çmimi i rregullt €33,75
Çmimi i rregullt €27,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €33,75
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota