Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Profiline Mbrojtje - Rezistencë ndaj ujit per tekstil 1L - 310300

SONAX Profiline Mbrojtje - Rezistencë ndaj ujit per tekstil 1L - 310300

SONAX Profiline Mbrojtje - Rezistencë ndaj ujit per tekstil 1L - 310300 Formulimi inovativ nuk përmban rrëshira fluorokarbone dhe përdor rrëshira silikoni të cilësisë së lartë për të ngopur çatitë e konvertueshme, sediljet, tendat, tekstilet e jashtme, etj., duke i bërë ato jashtëzakonisht të papërshkueshme nga uji (këndi i kontaktit >150°). Ka një efekt të jashtëzakonshëm kundër ujit Këndi i jashtëzakonshëm i kontaktit 150° (efekt rruaza) Rifreskon ngjyrat Mbron kundër ndotjes së mëtejshme Impregnim me bazë silikoni Universalisht i zbatueshëm
Çmimi i rregullt €34,99
Çmimi i rregullt €27,99 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €34,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota