Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX PROFILINE Mbrojtje e Shpejtë - 288405

SONAX PROFILINE Mbrojtje e Shpejtë - 288405

SONAX PROFILINE Mbrojtje e Shpejtë - 288405 Përfundim i shpejtë me mbrojtje ideale me Wax Carnauba për ngjyra të reja apo të sapo poliruara. Prodhon sipërfaqe me ngjyra të intensifikuara dhe shkëlqim të thellë. E përshtatshme për veturat që ekspozohën në ambientet e jashtme. Aplikim i shpejtë, mbrojtje afatgjate. Përmban Wax natyral nga Carnauba.
Çmimi i rregullt €17,50
Çmimi i rregullt €14,00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €17,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota