Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

SONAX PROFILINE Losion për Kujdesjën e Lëkurës - 282300

SONAX PROFILINE Losion për Kujdesjën e Lëkurës - 282300

SONAX PROFILINE Losion për Kujdesjën e Lëkurës - 282300 Losion për pastrim dhe kujdesje gjentile e pajisjeve me lëkurë të veturës, lëkurat e motoçikletave dhe tjera lëkurave të buta. Freskon ngjyrat dhe rikthen aromën natyrale të lëkurës. Pa mundim largon papastërtitë, vajrat dhe yndyrnat. E bën lëkurën jashtëzakonisht të zhdërvjellët dhe e parandalon nga plasaritja. Waxi nga silikoni dhe waxi nga bletët i japin lëkurës mbrojtje të gjatë dhe efekt për rezitencë ujore.
Çmimi i rregullt €28,00
Çmimi i rregullt €22,40 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €28,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota