Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Profiline FS 05-04 (Pastë Abrazive)

SONAX Profiline FS 05-04 (Pastë Abrazive)

Polir për ngjyra të humbura dhe me gërvishtje. Largon mbledhjet e pluhurit, ngjyrosjën e tepërt, shenjat që mbesin pas polirimit të veturës dhe gërvishtjet. Pa Silikon.

Çmimi i rregullt €30,35
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €30,35
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota