Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Profiline Cut & Finish 5/5 - 225300

SONAX Profiline Cut & Finish 5/5 - 225300

SONAX Profiline Cut & Finish 5/5 - 225300 Polir abraziv i efektshëm për largimin e mbetjeve të rërës, mjegullës që lë spreji me ngjyrë dhe shenjat e thella të rërës. Abraziviteti i lartë kombinuar me shkëlqimin e shkallës më të lartë është e preferuar sidomos për sipërfaqet e siguruara kundër gërvishtjeve.
Çmimi i rregullt €48,00
Çmimi i rregullt €38,40 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €48,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota