Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Produkt per polirim dhe pastrim te xhamave, 250ml - 337100

SONAX Produkt per polirim dhe pastrim te xhamave, 250ml - 337100

SONAX Produkt per polirim dhe pastrim te xhamave, 250ml - 337100

Pastron xhamin e jashtëm të makinës nga papastërtitë më kokëforta dhe kështu parandalon vijat e bezdisshme. Mbetjet kokëfortë të mbrojtësve të dritareve, silikoni, dylli, vaji, bloza, insektet etj. ato hiqen pa mbetje. Parandalon konsumimin e teheve të fshirëseve. Për pastrim pa gërvishtje, edhe në xhamat e lyer.

Çmimi i rregullt €7,49
Çmimi i rregullt €5,99 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €7,49
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota