Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

SONAX PRODUKT ANTI-MJEGULLOSJE - 355241

SONAX PRODUKT ANTI-MJEGULLOSJE - 355241

SONAX PRODUKT ANTI-MJEGULLOSJE - 355241

Produkti parandalon xhamat e veturave si dhe xhamat e helmetave të motoçikletave të mjegullosen nga brenda.

Çmimi i rregullt €8,50
Çmimi i rregullt €5,12 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €8,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota