Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Polir për Xhama 250ml - 273141

SONAX Polir për Xhama 250ml - 273141

SONAX Polir për Xhama 250ml - 273141 SONAX Polir për Xhama Polir për të gjitha xhamat e veturës. Largon gërvishtjet e lehta, shenjat dhe gravuret nga xhamat e veturës të krijuara nga qelqi.
Çmimi i rregullt €19,00
Çmimi i rregullt €15,20 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €19,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota