Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

SONAX Polir Për Ngjyrë Metalike.

SONAX Polir Për Ngjyrë Metalike.

Sjell një shkëlqim në të gjitha ngjyrat metalike.Pastron, poliron dhe mbron ngjyrën metalike.WAX-i Carnauba siguron mbrojtje afatgjate kundër efekteve të motit.Siguron mbrojtje optimale afatgjate.

Çmimi i rregullt €7,00
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €7,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota